Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5924
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€22.00
€48.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5924
- SKU: FR-11212000985
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5924
| SKU | ZO-5924 |
|---|---|
| EAN | 5400470098692 |
| Weight | 3.2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.4cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.4cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | 925 Sterling Silver |
| Width | 1.4cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4663
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4562
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Rose PEN-2052




