Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4770
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€39.00
€90.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4770
- SKU: FR-11211953903
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4770
| SKU | ZH-4770 |
|---|---|
| EAN | 5400470178271 |
| Weight | 5.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Silver |
| Heigth | 3cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-6021
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4542
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4617
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4321
