Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4542
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€56.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4542
- SKU: FR-11211962871
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4542
| SKU | ZH-4542 |
|---|---|
| EAN | 5400470098906 |
| Weight | 7.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 2.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5108
orphelia Orphelia® Unisex's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4281
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4440
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4692



