Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - White ZH-4617
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€39.00
€75.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - White ZH-4617
- SKU: FR-11211963992
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - White ZH-4617
| SKU | ZH-4617 |
|---|---|
| EAN | 5415190128437 |
| Weight | 5.8 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Purple |
| Gem Type1 | Zirconium |
| Heigth | 2.6cm |
| Product Type | Pendant With Chain |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | White |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.3cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4617
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4321
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4746



