Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-6021
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€19.00
€38.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-6021
- SKU: FR-11211961750
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-6021
| SKU | ZH-6021 |
|---|---|
| EAN | 5415190012538 |
| Weight | 1.7 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 1.8cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | White |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl Size | 4.5-5.0mm |
| Pearl type | Simulated Pearl |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4617
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4321
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4746


