Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4794
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€69.00
€164.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4794
- SKU: FR-11211952782
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4794
| SKU | ZH-4794 |
|---|---|
| EAN | 5400470244204 |
| Weight | 4.47 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 3.6cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Material_color | Silver |
| Material_type | Not Available |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | White |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl type | Freshwater-Cultured Pearl |
| Width | 2.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4794
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4770




