Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4612
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€99.00
€190.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4612
- SKU: FR-11211762212
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4612
| SKU | ZH-4612 |
|---|---|
| EAN | 5400470125244 |
| Weight | 10.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Material_type | Mother Of Pearl |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2.3cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Gold ZH-6032/2
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4606
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5004




