Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4739
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€19.00
€47.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4739
- SKU: FR-11211771180
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4739
| SKU | ZH-4739 |
|---|---|
| EAN | 5400470177960 |
| Weight | 4.3 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.6cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-6085
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Black ZH-6034/3
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Rose ZH-6021/1




