Orphelia Orphelia® 'Alanna' Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7117
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€22.00
€38.00
- Orphelia Orphelia® 'Alanna' Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7117
- SKU: FR-11212821557
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® 'Alanna' Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7117
| SKU | ZH-7117 |
|---|---|
| EAN | 5415190058246 |
| Weight | 2.1 grams |
| Model Name | Alanna |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Type | Zirconium |
| Gem Color | White |
| Gem Quantity | 5 |
| Heigth | 1.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | Pink |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl Size | 8.0-8.5mm |
| Pearl type | Synthetic Pearl |
| Width | 1.2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® 'Amber' Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-7092






