Orphelia Lili Silver Stud Earrings ZO-7513
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€22.00
€47.00
- Orphelia Lili Silver Stud Earrings ZO-7513
- SKU: FR-11212585026
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Lili Silver Stud Earrings ZO-7513
| SKU | ZO-7513 |
|---|---|
| EAN | 5415190134735 |
| Weight | 1.6 grams |
| Model Name | Lili |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.1cm |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.1cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | White |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl Size | 3.5-4.0mm |
| Width | 0.8cm |
| Pearl type | Freshwater-Cultured Pearl |






