Orphelia Women's Silver Chain With Pendant ZH-6026
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€25.00
€53.00
- Orphelia Women's Silver Chain With Pendant ZH-6026
- SKU: FR-11211756607
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Silver Chain With Pendant ZH-6026
| SKU | ZH-6026 |
|---|---|
| EAN | 5415190012651 |
| Weight | 3.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4815
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4612
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4578
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Gold ZH-6032/2


