Orphelia Women's Pendant With Chain ZH-4582
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€44.00
€77.00
- Orphelia Women's Pendant With Chain ZH-4582
- SKU: FR-11212216217
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Pendant With Chain ZH-4582
| SKU | ZH-4582 |
|---|---|
| EAN | 5400470122076 |
| Weight | 5.6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 3.3cm |
| Product Type | Pendant With Chain |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4467
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Silver PEN-299
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Rose ZH-4847/1

