Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7309
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€22.00
€55.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7309
- SKU: FR-11212466200
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7309
| SKU | ZH-7309 |
|---|---|
| EAN | 5415190090628 |
| Weight | 2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.8cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver PEN-1992
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Necklace - Rose ZK-7107/RG




