Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4720
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€44.00
€89.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4720
- SKU: FR-11212296929
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4720
| SKU | ZH-4720 |
|---|---|
| EAN | 5400470171579 |
| Weight | 3.42 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Purple |
| Heigth | 2.2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Material_color | Black |
| Metal Color | Black |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.6cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5071
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5086


