Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7299
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€27.00
€67.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7299
- SKU: FR-11212309260
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7299
| SKU | ZH-7299 |
|---|---|
| EAN | 5415190087390 |
| Weight | 3 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4744
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4385
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Bracelet - Silver/Rose ZA-7211/RG


