Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4552
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€68.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4552
- SKU: FR-11212432570
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4552
| SKU | ZH-4552 |
|---|---|
| EAN | 5400470099002 |
| Weight | 11.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Black |
| Heigth | 2.2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4641
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4487





