Orphelia Women's Chain With Pendant ZK-2669
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€22.00
€38.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZK-2669
- SKU: FR-11212440417
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZK-2669
| SKU | ZK-2669 |
|---|---|
| EAN | 5400470651330 |
| Weight | 3.3 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 40cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4641
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4487


