Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7043
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€67.00
€115.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7043
- SKU: FR-11212441538
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7043
| SKU | ZH-7043 |
|---|---|
| EAN | 5415190033410 |
| Weight | 4.9 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Brown |
| Gem Type1 | Zirconium |
| Heigth | 6cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4471
orphelia Orphelia® 'Eloise' Women's Sterling Silver Bracelet - Silver ZA-7409



