Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Silver ZH-4568
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€39.00
€81.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Silver ZH-4568
- SKU: FR-11212161288
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Silver ZH-4568
| SKU | ZH-4568 |
|---|---|
| EAN | 5400470099163 |
| Weight | 10 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Black |
| Heigth | 3cm |
| Product Type | Pendant With Chain |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4781
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver/Rose ZO-5188
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver/Rose ZH-4831




