Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4660
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€72.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4660
- SKU: FR-11212160167
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4660
| SKU | ZH-4660 |
|---|---|
| EAN | 5400470168906 |
| Weight | 6.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Silver ZH-4568
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver EAR-2088


