Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7453
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€27.00
€62.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7453
- SKU: FR-11212043583
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7453
| SKU | ZH-7453 |
|---|---|
| EAN | 5415190106626 |
| Weight | 2.6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Child Unisex |
| Heigth | 1.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42cm |
| Material_type | Enamel |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Unisex's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZK-ALPHA/X
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4881
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4574


