Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7361
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€16.00
€33.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7361
- SKU: FR-11212049188
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7361
| SKU | ZH-7361 |
|---|---|
| EAN | 5415190090840 |
| Weight | 0.8 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.6cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4881
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4574
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4308




