Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Silver ZH-4626
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€49.00
€104.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Silver ZH-4626
- SKU: FR-11212048067
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Silver ZH-4626
| SKU | ZH-4626 |
|---|---|
| EAN | 5400470125435 |
| Weight | 6.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Champagne |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Pendant With Chain |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4881
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4574
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4308




