Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7078
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€22.00
€55.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7078
- SKU: FR-11212062640
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7078
| SKU | ZH-7078 |
|---|---|
| EAN | 5415190037302 |
| Weight | 2.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Gem Quantity | 5 |
| Heigth | 2.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4847
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5206
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5088




