Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7311
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€17.00
€30.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7311
- SKU: FR-11212124295
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7311
| SKU | ZH-7311 |
|---|---|
| EAN | 5415190090390 |
| Weight | 1.7 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.7cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-6037
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver/Black ZO-5012




