Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Black ZH-6030/2
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€22.00
€38.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Black ZH-6030/2
- SKU: FR-11212126537
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Black ZH-6030/2
| SKU | ZH-6030/2 |
|---|---|
| EAN | 5415190012767 |
| Weight | 1.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Black |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-6037
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver/Black ZO-5012




