Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4878
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€51.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4878
- SKU: FR-11212125416
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4878
| SKU | ZH-4878 |
|---|---|
| EAN | 5400470268811 |
| Weight | 2.47 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Gold ZH-6034/2
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5663
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4599
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4556



