Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7310
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€24.00
€51.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7310
- SKU: FR-11211980807
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7310
| SKU | ZH-7310 |
|---|---|
| EAN | 5415190090383 |
| Weight | 3.7 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.3cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2.3cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver/Black ZO-5888
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Rose ZH-6037/1
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5123



