Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver/Black ZO-5888
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€72.00
€133.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver/Black ZO-5888
- SKU: FR-11211988654
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver/Black ZO-5888
| SKU | ZO-5888 |
|---|---|
| EAN | 5400470096506 |
| Weight | 13.9 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.7cm |
| Gem Color | Black and white |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.7cm |
| Metal Color | Silver/Black |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.3cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5201




