Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5957
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€19.00
€39.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5957
- SKU: FR-11212273388
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5957
| SKU | ZO-5957 |
|---|---|
| EAN | 5400470121963 |
| Weight | 1.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 0.7cm |
| Gem Color | Black |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 0.7cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5957
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5122


