Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4841
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€44.00
€74.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4841
- SKU: FR-11212285719
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4841
| SKU | ZH-4841 |
|---|---|
| EAN | 5400470249872 |
| Weight | 2.6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.6cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Rose ZH-6020/1
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Gold ZH-6029/1
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5847




