Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver/Gold ZO-5204
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€49.00
€119.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver/Gold ZO-5204
- SKU: FR-11212198281
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver/Gold ZO-5204
| SKU | ZO-5204 |
|---|---|
| EAN | 5400470245317 |
| Weight | 3.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.5cm |
| Heigth | 1.5cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.5cm |
| Metal Color | Silver/Gold |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | White |
| Pearl Shape | Round |
| Width | 0.5cm |
| Pearl type | Synthetic Pearl |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver/Gold ZO-5204
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Rose ZH-4864/1


