Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4743
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€61.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4743
- SKU: FR-11212205007
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4743
| SKU | ZH-4743 |
|---|---|
| EAN | 5400470178004 |
| Weight | 4.55 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.9cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |







