Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4690
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€73.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4690
- SKU: FR-11212203886
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4690
| SKU | ZH-4690 |
|---|---|
| EAN | 5400470169750 |
| Weight | 5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Purple |
| Heigth | 1.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.9cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4743
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5019
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Hoop Earrings - Silver ZO-5072




