Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5670
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€39.00
€82.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5670
- SKU: FR-11212137747
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5670
| SKU | ZO-5670 |
|---|---|
| EAN | 5400470642079 |
| Weight | 2.4 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.3cm |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.6cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Unisex's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZK-ALPHA/F
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5028



