Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5954
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€19.00
€42.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5954
- SKU: FR-11211978565
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5954
| SKU | ZO-5954 |
|---|---|
| EAN | 5400470121932 |
| Weight | 1.7 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.2cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.2cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.6cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4490
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Black ZH-6037/2
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver/Black ZO-5888


