Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Necklace - Silver ZK-2586
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€19.00
€37.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Necklace - Silver ZK-2586
- SKU: FR-11211985291
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Necklace - Silver ZK-2586
| SKU | ZK-2586 |
|---|---|
| EAN | 5400470617138 |
| Weight | 6.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 3.5cm |
| Product Type | Necklace |
| Length | 43cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4538
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5201





