Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5581
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€17.00
€36.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5581
- SKU: FR-11211958387
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5581
| SKU | ZO-5581 |
|---|---|
| EAN | 5400470620763 |
| Weight | 3.2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 0.9cm |
| Gem Color | Purple |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 0.9cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.6cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4542
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4617
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4321
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4746

