Orphelia Silver Stud Earrings ZO-5909
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€22.00
€40.00
- Orphelia Silver Stud Earrings ZO-5909
- SKU: FR-11211967355
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Stud Earrings ZO-5909
| SKU | ZO-5909 |
|---|---|
| EAN | 5400470098548 |
| Weight | 3.4 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1cm |
| Gem Color | Brown |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4692
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5954
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5144



