Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Silver ZH-4480
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€59.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Silver ZH-4480
- SKU: FR-11212193797
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Silver ZH-4480
| SKU | ZH-4480 |
|---|---|
| EAN | 5400470085920 |
| Weight | 2.9 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Multi-colored |
| Heigth | 1.7cm |
| Product Type | Pendant With Chain |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2.2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Rose ZH-4864/1
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4690
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4743




