Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4804
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€59.00
€109.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4804
- SKU: FR-11211809294
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4804
| SKU | ZH-4804 |
|---|---|
| EAN | 5400470244822 |
| Weight | 3.2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 3.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Rose ZH-4854/1
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5860



