Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5171
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€84.00
€195.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5171
- SKU: FR-11211886643
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5171
| SKU | ZO-5171 |
|---|---|
| EAN | 5400470213347 |
| Weight | 4.8 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Heigth | 2.5cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Drop Earrings |
| Length | 2.5cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5683
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4768





