Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4749
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€32.00
€58.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4749
- SKU: FR-11212393335
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4749
| SKU | ZH-4749 |
|---|---|
| EAN | 5400470178066 |
| Weight | 3.6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.6cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5585
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5912
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Bracelet - Silver/Rose ZA-7174
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5017



