Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Gold ZO-5885-GOLD
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€44.00
€110.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Gold ZO-5885-GOLD
- SKU: FR-11212398940
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Gold ZO-5885-GOLD
| SKU | ZO-5885-GOLD |
|---|---|
| EAN | 5400470095813 |
| Weight | 5.8 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Hook |
| Heigth | 3.8cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Drop Earrings |
| Length | 3.8cm |
| Metal Color | Gold |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.7cm |





