Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5585
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€22.00
€52.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5585
- SKU: FR-11212401182
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5585
| SKU | ZO-5585 |
|---|---|
| EAN | 5400470620800 |
| Weight | 2.8 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.3cm |
| Gem Color | Pink |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.7cm |







