Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7213
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€62.00
€155.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7213
- SKU: FR-11212376520
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7213
| SKU | ZH-7213 |
|---|---|
| EAN | 5415190069761 |
| Weight | 8 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 3.6cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5679
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5900





