Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7308
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€17.00
€35.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7308
- SKU: FR-11212385488
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7308
| SKU | ZH-7308 |
|---|---|
| EAN | 5415190087482 |
| Weight | 1.75 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.6cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4688
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Gold ZO-5885-GOLD
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5894




