Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4531
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€44.00
€84.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4531
- SKU: FR-11212277872
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4531
| SKU | ZH-4531 |
|---|---|
| EAN | 5400470098784 |
| Weight | 11 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Black |
| Heigth | 4.7cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.3cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4531
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5896




