Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Rose ZH-4802
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€59.00
€111.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Rose ZH-4802
- SKU: FR-11212189313
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Rose ZH-4802
| SKU | ZH-4802 |
|---|---|
| EAN | 5400470244662 |
| Weight | 2.7 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 3cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver/Rose |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver/Rose ZH-4802
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Necklace - Silver/Rose ZK-7167



