Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4781
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€64.00
€118.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4781
- SKU: FR-11212168014
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4781
| SKU | ZH-4781 |
|---|---|
| EAN | 5400470213330 |
| Weight | 3.24 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.6cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2.1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5025




